Продукція > SFK > SFKLF10M7NL00-B0
SFKLF10M7NL00-B0
L0180E.pdf
Виробник:
на замовлення 38100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM, Packaging: Bulk, Package / Case: 3-SIP, 2.50mm pitch, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.394" L x 0.138" W (10.00mm x 3.50mm), Impedance: 600Ohm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 6dB, Height (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 20 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFKLF10M7NL00-B0 SFKLF10M7NL00-B0 Виробник : Murata Electronics L0180E.pdf Description: CER FILTER 10.7MHZ FM
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SIP, 2.50mm pitch
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.394" L x 0.138" W (10.00mm x 3.50mm)
Impedance: 600Ohm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 20 kHz