SFS4-L-DC24V
SFS4-L-DC24V Panasonic Industrial Devices
Виробник: Panasonic Industrial Devices
General Purpose Relays Safety Relay 24VDC 4 Form A 2 Form B
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SFS4-L-DC24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFS4-L-DC24V Виробник : Panasonic Industrial Automation Sales 333 Description: RELAY SAFETY 6PST 6A 24V