SFV14R-2STE1HLF
SFV14R-2STE1HLF AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
flexconnectors_050mm_sfvr.pdf
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - SFV14R-2STE1HLF - FFC/FPC-Leiterplattensteckverbinder, 0.5 mm, 14 Kontakt(e), Buchse, FCI SFV-R Series
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
FFC/FPC-Dicke: 0.3mm
Kontaktüberzug: Verzinnte Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
Ausführung: Buchse
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 14Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktposition: Oben
Produktpalette: FCI SFV-R Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Oberflächenmontage, gerade
Anzahl der Reihen: 1 Reihe
Rastermaß: 0.5mm
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC TOP 14POS 0.5MM R/A, Features: Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 14, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.071" (1.80mm), Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Halogen Free, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Halogen Free, Cable End Type: Notched, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFV14R-2STE1HLF SFV14R-2STE1HLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) flexconnectors_050mm_sfvr.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 14POS 0.5MM R/A
Features: Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 14
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.071" (1.80mm)
Locking Feature: Slide Lock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Halogen Free
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Halogen Free
Cable End Type: Notched
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Top
Part Status: Active
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Number of Positions: 14
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Termination: Solder
Locking Feature: Slide Lock
Cable End Type: Notched
Flat Flex Type: FFC, FPC
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 10
SFV14R-2STE1HLF SFV14R-2STE1HLF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_050mm_sfvr.pdf FFC & FPC Connectors FFC/FPC CONN
Мінімальне замовлення: 9
SFV14R-2STE1HLF SFV14R-2STE1HLF Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS flexconnectors_050mm_sfvr.pdf Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - SFV14R-2STE1HLF - FFC/FPC-Leiterplattensteckverbinder, 0.5 mm, 14 Kontakt(e), Buchse, FCI SFV-R Series
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
FFC/FPC-Dicke: 0.3mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Ausführung: Buchse
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Kontaktposition: Oben
productTraceability: No
Anzahl der Reihen: 1 Reihe
Rastermaß: 0.5mm