Продукція > AMPHENOL FCI > SFV21R-4STBE1HLF
SFV21R-4STBE1HLF Amphenol FCI
10116954.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FPC TOP 21POS 0.50MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 21P R/A SMT FFC/FPC 0.5mm CONT SPACING.
Інші пропозиції SFV21R-4STBE1HLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFV21R-4STBE1HLF SFV21R-4STBE1HLF Виробник : Amphenol FCI 10116954-1361882.pdf FFC & FPC Connectors 21P R/A SMT FFC/FPC 0.5mm CONT SPACING