Продукція > AMPHENOL FCI > SFV21R-4STE1HLF
SFV21R-4STE1HLF Amphenol FCI
10117319.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FPC TOP 21POS 0.50MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 21P R/A SMT FFC/FPC 0.5mm CONT SPACING.
Інші пропозиції SFV21R-4STE1HLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFV21R-4STE1HLF SFV21R-4STE1HLF Виробник : Amphenol FCI 10117319-1361747.pdf FFC & FPC Connectors 21P R/A SMT FFC/FPC 0.5mm CONT SPACING