SFV26R-2STE1HLF
SFV26R-2STE1HLF Amphenol ICC (FCI)
flexconnectors_050mm_sfvr.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC TOP 26POS 0.5MM R/A
Features: Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 26
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.071" (1.80mm)
Locking Feature: Slide Lock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Halogen Free
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.33mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Halogen Free
Cable End Type: Tapered
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Top
Part Status: Active
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC TOP 26POS 0.5MM R/A, Features: Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 26, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.071" (1.80mm), Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Halogen Free, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.33mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Halogen Free, Cable End Type: Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFV26R-2STE1HLF SFV26R-2STE1HLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) flexconnectors_050mm_sfvr.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 26POS 0.5MM R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Number of Positions: 26
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Termination: Solder
Locking Feature: Slide Lock
FFC, FCB Thickness: 0.33mm
Cable End Type: Tapered
Flat Flex Type: FFC, FPC
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
SFV26R-2STE1HLF SFV26R-2STE1HLF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_050mm_sfvr.pdf FFC & FPC Connectors 0.50mm Flex Connector, SFV-R Series, 26 Position, Top Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Halogen Free, Lead Free
Мінімальне замовлення: 9
SFV26R-2STE1HLF Виробник : Amphenol flexconnectors_050mm_sfvr.pdf CONN FFC FPC TOP 26POS 0.5MM R/A Група товару: Розніми під надплоський кабель FFC/FPC Од. вим: шт