Продукція > AMPHENOL FCI > SFV28R-4STE1HLF
SFV28R-4STE1HLF Amphenol FCI
10117319.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FPC TOP 28POS 0.50MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 0.50mm Flex Connector, SFV-R Series, 28 Position, Top Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Halogen Free, Lead Free with Cable-Lock.
Інші пропозиції SFV28R-4STE1HLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFV28R-4STE1HLF SFV28R-4STE1HLF Виробник : Amphenol FCI 10117319.pdf FFC & FPC Connectors 0.50mm Flex Connector, SFV-R Series, 28 Position, Top Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Halogen Free, Lead Free with Cable-Lock