Продукція > AMPHENOL FCI > SFW10R-2STAE1LF
SFW10R-2STAE1LF
SFW10R-2STAE1LF Amphenol FCI
sfw12alf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 10 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, Selective Gold plated Terminals with Tin-plate Solder-tail.
на замовлення 7947 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW10R-2STAE1LF Виробник : Amphenol FCI sfw12alf.pdf Description: CONN FPC TOP 10POS 1MM SMD R/A