Продукція > AMPHENOL FCI > SFW10R-6STE1LF
SFW10R-6STE1LF
SFW10R-6STE1LF Amphenol FCI
sfw56lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 10 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF CIC Connector, Lead Free.
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SFW10R-6STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW10R-6STE1LF SFW10R-6STE1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) sfw56lf.pdf Description: CONN CIC TOP 10POS 1.00MM R/A