Продукція > AMPHENOL FCI > SFW10S-2STAE1LF
SFW10S-2STAE1LF
SFW10S-2STAE1LF Amphenol FCI
sfw_s-2sta_lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 10 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF, Gold plating
на замовлення 8084 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW10S-2STAE1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) sfw_s-2sta_lf.pdf Description: CONN FPC VERT 10POS 1.00MM SMD