Продукція > AMPHENOL FCI > SFW10S-6STE1LF
SFW10S-6STE1LF
SFW10S-6STE1LF Amphenol FCI
flexconnectors_100mm-1530999.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors FFC/FPC CONN
на замовлення 1999 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CIC VERT 10POS 1.00MM SMD.
Інші пропозиції SFW10S-6STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW10S-6STE1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) sfw_s-6ste1lf.pdf Description: CONN CIC VERT 10POS 1.00MM SMD