SFW11R-2STZE1LF Amphenol ICC (FCI)
sfw12zlf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC TOP 11POS 1MM SMD R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 11 Position, Upper Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, Thin Tin..
Інші пропозиції SFW11R-2STZE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW11R-2STZE1LF SFW11R-2STZE1LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm-1530999.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 11 Position, Upper Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, Thin Tin.