Продукція > AMPHENOL FCI > SFW11S-2STAE1LF
SFW11S-2STAE1LF Amphenol FCI
sfw_s-2sta_lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FPC VERT 11POS 1.00MM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 11 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF, Gold plating..
Інші пропозиції SFW11S-2STAE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW11S-2STAE1LF SFW11S-2STAE1LF Виробник : Amphenol FCI sfw_s-2sta_lf.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 11 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF, Gold plating.