Продукція > AMPHENOL FCI > SFW13R-2STAE9LF
SFW13R-2STAE9LF Amphenol FCI
sfw12alf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FPC TOP 13POS 1.00MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 13P SURFACE MOUNT UPPER SIDE 1MM.
Інші пропозиції SFW13R-2STAE9LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW13R-2STAE9LF SFW13R-2STAE9LF Виробник : Amphenol FCI sc-sfw14-1298312.pdf FFC & FPC Connectors 13P SURFACE MOUNT UPPER SIDE 1MM