Продукція > AMPHENOL FCI > SFW13S-2STAE1LF
SFW13S-2STAE1LF Amphenol FCI
sfw_s-2sta_lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FPC VERT 13POS 1.00MM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SFW13S-2STAE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW13S-2STAE1LF SFW13S-2STAE1LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm-2584916.pdf FFC & FPC Connectors FFC/FCP CONN