Продукція > AMPHENOL FCI > SFW14R-1STAE5LF
SFW14R-1STAE5LF Amphenol FCI
sfw12alf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FPC BOTTOM 14POS 1.00MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors Hard Metric Connectr HEADER 110POS TYPE A.
Інші пропозиції SFW14R-1STAE5LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW14R-1STAE5LF Виробник : Amphenol FCI sfw12lf-1299155.pdf FFC & FPC Connectors Hard Metric Connectr HEADER 110POS TYPE A