SFW14R-2STGE1LF Amphenol ICC (FCI)
sfw12glf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FPC TOP 14POS 1MM SMD R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 14 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, Selective Gold plated Terminals with Gold-plate Solder-tail..
Інші пропозиції SFW14R-2STGE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW14R-2STGE1LF SFW14R-2STGE1LF Виробник : Amphenol FCI sfw12glf.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 14 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, Selective Gold plated Terminals with Gold-plate Solder-tail.