Продукція > AMPHENOL FCI > SFW14S-2STMAE1LF
SFW14S-2STMAE1LF
SFW14S-2STMAE1LF Amphenol FCI
sfw_s-2sta_lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 14 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF, Gold plating with Mount Plate
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW14S-2STMAE1LF Виробник : Amphenol FCI sfw_s-2sta_lf.pdf Description: CONN FPC VERT 14POS 1.00MM SMD