SFW15R-1STGHE1LF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN BOTTOM 15POS 1MM R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 15
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Connector/Contact Type: Contacts, Bottom
Написати відгук
Description: CONN BOTTOM 15POS 1MM R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 15, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom.