SFW15R-4STE1LF
SFW15R-4STE1LF Amphenol Communications Solutions-FCI
sfw34lf.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 15 Position, Upper Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, with Cable Lock
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC TOP 15POS 1MM R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 15, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.106" (2.70mm), Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm, Housing Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Cable End Type: Notched, Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top.
Інші пропозиції SFW15R-4STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW15R-4STE1LF SFW15R-4STE1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) flexconnectors_100mm_sfw_r.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 15POS 1MM R/A
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 15
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.106" (2.70mm)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm
Housing Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
Cable End Type: Notched, Tapered
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Top
товару немає в наявності
SFW15R-4STE1LF SFW15R-4STE1LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm-2584916.pdf FFC & FPC Connectors FFC/FPC CONN