SFW15R-5STE1LF
SFW15R-5STE1LF Amphenol ICC (FCI)
flexconnectors_100mm_sfw_r.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN CIC BOTTOM 15POS 1MM R/A
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 15
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.106" (2.70mm)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
Cable End Type: Straight
Flat Flex Type: CIC
Connector/Contact Type: Contacts, Bottom
Написати відгук
Description: CONN CIC BOTTOM 15POS 1MM R/A, Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 15, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.106" (2.70mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: CIC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom.
Інші пропозиції SFW15R-5STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW15R-5STE1LF SFW15R-5STE1LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm-2584916.pdf FFC & FPC Connectors 15P SIDE ENT RA SMT ZIF LOWER CONTACT