Продукція > AMPHENOL FCI > SFW15S-2STMAE1LF
SFW15S-2STMAE1LF Amphenol FCI
sfw_s-2sta_lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FPC VERT 15POS 1.00MM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 15 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF, Gold plating with Mount Plate.
Інші пропозиції SFW15S-2STMAE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW15S-2STMAE1LF SFW15S-2STMAE1LF Виробник : Amphenol FCI sfw_s-2sta_lf.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 15 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF, Gold plating with Mount Plate