Продукція > AMPHENOL FCI > SFW16R-2STAE5LF
SFW16R-2STAE5LF Amphenol FCI
sfw12alf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FPC TOP 16POS 1.00MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 16 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, Selective Gold plated Terminals with Tin-plate Solder-tail, Plastic Reel..
Інші пропозиції SFW16R-2STAE5LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW16R-2STAE5LF SFW16R-2STAE5LF Виробник : Amphenol FCI sfw12alf.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 16 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, Selective Gold plated Terminals with Tin-plate Solder-tail, Plastic Reel.