Продукція > AMPHENOL FCI > SFW16R-4STE5LF
SFW16R-4STE5LF Amphenol FCI
10102592.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FFC TOP 16POS 1MM SMD R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 16 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, with Cable Lock, Plastic Reel..
Інші пропозиції SFW16R-4STE5LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW16R-4STE5LF SFW16R-4STE5LF Виробник : Amphenol FCI 10102592.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 16 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, with Cable Lock, Plastic Reel.