Продукція > AMPHENOL FCI > SFW16R-4STZE5LF
SFW16R-4STZE5LF Amphenol FCI
10091601.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN 16POS 1MM SMD R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 16 Position, Upper Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, with Cable Lock, Plastic Reel, Thin Tin..
Інші пропозиції SFW16R-4STZE5LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW16R-4STZE5LF SFW16R-4STZE5LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm-1530999.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 16 Position, Upper Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free, with Cable Lock, Plastic Reel, Thin Tin.