Продукція > AMPHENOL FCI > SFW17R-1STE5LF
SFW17R-1STE5LF Amphenol FCI
sfw12lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FFC BOTTOM 17POS 1.00MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 17P SURFACE MOUNT DOWN SIDE 1MM.
Інші пропозиції SFW17R-1STE5LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW17R-1STE5LF SFW17R-1STE5LF Виробник : Amphenol FCI 10100522-1361276.pdf FFC & FPC Connectors 17P SURFACE MOUNT DOWN SIDE 1MM