SFW18S-6STME1LF Amphenol ICC (FCI)
sfw_s-6ste1lf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN CIC VERT 18POS 1MM SMD
Features: Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 18
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.209" (5.30mm)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.33mm
Housing Material: Thermoplastic, Glass Filled
Flat Flex Type: CIC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CIC VERT 18POS 1MM SMD, Features: Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 18, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.209" (5.30mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Thermoplastic, Glass Filled, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.33mm, Housing Material: Thermoplastic, Glass Filled, Flat Flex Type: CIC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided.
Інші пропозиції SFW18S-6STME1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW18S-6STME1LF SFW18S-6STME1LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm-1530999.pdf FFC & FPC Connectors 18P TOP ENT SMT STRT ZIF