Продукція > AMPHENOL FCI > SFW20R-1STE9LF
SFW20R-1STE9LF
SFW20R-1STE9LF Amphenol FCI
sc_sfw14-1298312.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 20P SIDE ENTRY SMT 1MM LOWER CONTACT
на замовлення 2823 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW20R-1STE9LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 10116434.pdf Description: CONN FFC BOTTOM 20POS 1.00MM R/A
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500