Продукція > AMPHENOL FCI > SFW20S-6STE1LF
SFW20S-6STE1LF
SFW20S-6STE1LF Amphenol FCI
sfw_s-6ste1lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 20 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF, CIC connector, Lead Free.
на замовлення 1564 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SFW20S-6STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW20S-6STE1LF Виробник : FCI/Amphenol flexconnectors_100mm-1530999.pdf Роз'єм FFC/FPC, К-сть конт. = 20, Крок, мм = 1, Тип монт. = SMD, на плату, Робочий струм, А = 1,... Група товару: Роз'єми Корпус: SMD Од. вим: шт
товару немає в наявності
SFW20S-6STE1LF Виробник : Amphenol FCI sfw_s-6ste1lf.pdf Description: CONN CIC VERT 20POS 1.00MM SMD