Продукція > AMPHENOL FCI > SFW23S-2STE1LF
SFW23S-2STE1LF Amphenol FCI
sfw_s-2st_e1lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FFC FPC VERT 23POS 1MM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 23P TOP SMT ZIF W/O MOUNTING PLATE.
Інші пропозиції SFW23S-2STE1LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW23S-2STE1LF Виробник : Amphenol FCI sfw_s-2st_e1lf.pdf Description: CONN FFC FPC VERT 23POS 1MM SMD
товару немає в наявності
SFW23S-2STE1LF SFW23S-2STE1LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm-2584916.pdf FFC & FPC Connectors 23P TOP SMT ZIF W/O MOUNTING PLATE