Продукція > AMPHENOL FCI > SFW24R-1STE9LF
SFW24R-1STE9LF Amphenol FCI
10101159.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN FFC BOTTOM 24POS 1.00MM R/A
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 24P SIDE ENTRY SMT 1MM LOWER CONTACT.
Інші пропозиції SFW24R-1STE9LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW24R-1STE9LF SFW24R-1STE9LF Виробник : Amphenol FCI sc-sfw14-1298312.pdf FFC & FPC Connectors 24P SIDE ENTRY SMT 1MM LOWER CONTACT