SFW24S-2STE9LF
SFW24S-2STE9LF Amphenol ICC (FCI)
sfw_s-2st_e1lf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC VERT 24POS 1MM SMD
Features: Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.209" (5.30mm)
Locking Feature: Slide Lock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Actuator Material: Thermoplastic, Glass Filled
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm
Housing Material: Thermoplastic, Glass Filled
Cable End Type: Straight, Tapered
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided
Part Status: Active
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC VERT 24POS 1MM SMD, Features: Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.209" (5.30mm), Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Thermoplastic, Glass Filled, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm, Housing Material: Thermoplastic, Glass Filled, Cable End Type: Straight, Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW24S-2STE9LF SFW24S-2STE9LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) sfw_s-2st_e1lf.pdf Description: CONN FFC FPC VERT 24POS 1MM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination: Solder
Locking Feature: Slide Lock
Flat Flex Type: FFC, FPC
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
SFW24S-2STE9LF SFW24S-2STE9LF Виробник : Amphenol FCI FRCIS73381_1-2537106.pdf FFC & FPC Connectors 24P SIDE ENTRY SMT 1MM UPPER CONTACT