Продукція > AMPHENOL FCI > SFW25R-3STAE9LF
SFW25R-3STAE9LF
SFW25R-3STAE9LF Amphenol FCI
sc-sfw16-1298307.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 25P SURFACE MOUNT DOWN SIDE 1MM
на замовлення 1780 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFW25R-3STAE9LF Виробник : Amphenol FCI sfw34alf.pdf Description: CONN FPC BOTTOM 25POS 1.00MM R/A