Продукція > EPSON > SG-210SCD 75.000000MHZL
SG-210SCD 75.000000MHZL
SG-210SCD 75.000000MHZL Epson
sg-210sed_en.pdf
Виробник: Epson
Oscillator XO 75MHz ±50ppm 30pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD Bulk
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 86
Відгуки про товар
Написати відгук