Продукція > EPSON > SG-210STF 16.0000ML3
SG-210STF 16.0000ML3
SG-210STF 16.0000ML3 EPSON
SG-210STF_X1G0041710031_en.pdf
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 1.8mA
Supplier Device Package: 4-SMD (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 16 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.6V, Current - Supply (Max): 1.8mA, Supplier Device Package: 4-SMD (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 16 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG-210STF 16.0000ML3 SG-210STF 16.0000ML3 Виробник : Epson Timing SG_210STF_en.pdf Standard Clock Oscillators 16MHz 50ppm -40C +85C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SG-210STF 16.0000ML3 SG-210STF 16.0000ML3 Виробник : EPSON SG-210STF_X1G0041710031_en.pdf Description: XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 1.8mA
Frequency: 16 MHz