Продукція > EPSON > SG7050CAN 14.745600M-TJGA3
SG7050CAN 14.745600M-TJGA3
SG7050CAN 14.745600M-TJGA3 EPSON
SG-210STF_en.pdf
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Frequency: 14.7456 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-SMD (7x5)
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.6V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Frequency: 14.7456 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-SMD (7x5).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050CAN 14.745600M-TJGA3 SG7050CAN 14.745600M-TJGA3 Виробник : EPSON SG-210STF_en.pdf Description: XTAL OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 3mA
Part Status: Active
Frequency: 14.7456 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 403 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SG7050CAN 14.745600M-TJGA3 SG7050CAN 14.745600M-TJGA3 Виробник : Epson Timing SG7050CAN_en.pdf Standard Clock Oscillators 14.7456MHz 50ppm -40C +85C
на замовлення 270 шт:
Мінімальне замовлення: 2
SG7050CAN 14.745600M-TJGA3 SG7050CAN 14.745600M-TJGA3 Виробник : Epson sg3225can_x1g0059610043_en.pdf Oscillator XO 14.7456MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Medical 4-Pin SMD T/R