Продукція > EPSON > SG7050CAN 24.576000M-TJGAB
SG7050CAN 24.576000M-TJGAB
SG7050CAN 24.576000M-TJGAB EPSON
doc_check.php?dl=brief_SG7050CAN&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 30mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 24.576 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 30mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 24.576 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050CAN 24.576000M-TJGAB SG7050CAN 24.576000M-TJGAB Виробник : Epson Timing SG7050CAN_en-1729284.pdf Standard Clock Oscillators XTAL OSC ST 1.6V~3.3V +/-50PPM -40~85C BULK