Продукція > EPSON > SG7050CAN 25.000000M-TJGA0
SG7050CAN 25.000000M-TJGA0
SG7050CAN 25.000000M-TJGA0 Epson
sg3225can_cn.pdf
Виробник: Epson
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Medical 4-Pin SMD T/R
на замовлення 22335 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 210
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 30mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050CAN 25.000000M-TJGA0 SG7050CAN 25.000000M-TJGA0 Виробник : Epson Timing SG7050CAN_en.pdf Standard Clock Oscillators XTAL OSC ST 1.6V 3.3V +/-50PPM -40 85C 1K TR
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SG7050CAN 25.000000M-TJGA0 SG7050CAN 25.000000M-TJGA0 Виробник : EPSON doc_check.php?dl=brief_SG7050CAN&lang=en Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 30mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 570 шт:
Мінімальне замовлення: 5
SG7050CAN 25.000000M-TJGA0 SG7050CAN 25.000000M-TJGA0 Виробник : Epson sg3225can_cn.pdf Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Medical 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 30mA
Frequency: 25 MHz