Продукція > EPSON > SG7050CAN 27.000000M-TJGA0
SG7050CAN 27.000000M-TJGA0 Epson
doc_check.php?dl=brief_SG7050CAN&lang=en
Виробник: Epson
SG7050CAN 27.000000M-TJGA0
на замовлення 4165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 273
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 27.000000MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 2.2mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 27 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 2.2mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 27 MHz