Продукція > EPSON > SG7050CCN 11.059200M-HJGA0
SG7050CCN 11.059200M-HJGA0 Epson
doc_check.php?dl=brief_SG7050CCN&lang=en
Виробник: Epson
SG SeriesCrystal Oscillators
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 148
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SG7050CCN 11.059200M-HJGA0: XTAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 20mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 11.0592 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції SG7050CCN 11.059200M-HJGA0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 20mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 11.0592 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
SG7050CCN 11.059200M-HJGA0 Виробник : Epson Timing SG7050CCN_en.pdf Standard Clock Oscillators SG7050CCN 11.059200M-HJGA0: XTAL OSC OE 4.5V 5.5V +/-50PPM -40 85C 1K TR