Продукція > EPSON > SG7050CCN 22.118400M-HJGAB
SG7050CCN 22.118400M-HJGAB
SG7050CCN 22.118400M-HJGAB Epson
sg5032ccn_en.pdf
Виробник: Epson
Oscillator XO 22.1184MHz ±50ppm 50pF CMOS 60% 5V 4-Pin SMD Bulk
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators SG7050CCN 22.118400M-HJGAB: XTAL OSC OE 4.5V 5.5V +/-50PPM -40 85C BULK.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050CCN 22.118400M-HJGAB SG7050CCN 22.118400M-HJGAB Виробник : Epson sg5032ccn_en.pdf Oscillator XO 22.1184MHz ±50ppm 50pF CMOS 60% 5V 4-Pin SMD Bulk
на замовлення 50 шт:
SG7050CCN 22.118400M-HJGAB Виробник : Epson Timing SG7050CCN_en.pdf Standard Clock Oscillators SG7050CCN 22.118400M-HJGAB: XTAL OSC OE 4.5V 5.5V +/-50PPM -40 85C BULK