Продукція > EPSON > SG7050CCN 3.276800M-HJGA3
SG7050CCN 3.276800M-HJGA3
SG7050CCN 3.276800M-HJGA3 EPSON
doc_check.php?dl=brief_SG7050CCN&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC XO 3.2768MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Frequency: 3.2768 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 3.2768MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Frequency: 3.2768 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050CCN 3.276800M-HJGA3 SG7050CCN 3.276800M-HJGA3 Виробник : EPSON doc_check.php?dl=brief_SG7050CCN&lang=en Description: XTAL OSC XO 3.2768MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Current - Supply (Max): 20mA
Part Status: Active
Frequency: 3.2768 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
SG7050CCN 3.276800M-HJGA3 SG7050CCN 3.276800M-HJGA3 Виробник : Epson Timing SG7050CCN_en.pdf Standard Clock Oscillators 3.2768MHz 50ppm -40C +85C