Продукція > EPSON TIMING > SG7050EBN 156.250000M-CJGA3
SG7050EBN 156.250000M-CJGA3
SG7050EBN 156.250000M-CJGA3 Epson Timing
SG5032CAN_en-961596.pdf
Виробник: Epson Timing
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 50ppm -40C +85C
на замовлення 1932 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 75mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG7050EBN 156.250000M-CJGA3 SG7050EBN 156.250000M-CJGA3 Виробник : EPSON doc_check.php?dl=brief_SG7050EBN&lang=en Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 75mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 75mA
Frequency: 156.25 MHz