Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD103M
SG732ATTD103M
SG732ATTD103M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 10Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4748 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук