Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD331K
SG732ATTD331K
SG732ATTD331K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 330ohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук