Продукція > KOA > SG73P1EWTTP2201F
SG73P1EWTTP2201F
SG73P1EWTTP2201F KOA
3983447.pdf
Виробник: KOA
Description: KOA - SG73P1EWTTP2201F - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 2.2 kohm, ± 1%, 250 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Überspannungsschutz
Widerstand: 2.2kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/K
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: Produktreihe SG73P
productTraceability: No
Nennspannung: 75V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 7350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KOA - SG73P1EWTTP2201F - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 2.2 kohm, ± 1%, 250 mW, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Überspannungsschutz, Widerstand: 2.2kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/K, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, Produktpalette: Produktreihe SG73P, productTraceability: No, Nennspannung: 75V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG73P1EWTTP2201F SG73P1EWTTP2201F Виробник : KOA 3983447.pdf Description: KOA - SG73P1EWTTP2201F - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 2.2 kohm, ± 1%, 250 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 2.2kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Nennspannung: 75V
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 157
SG73P1EWTTP2201F SG73P1EWTTP2201F Виробник : KOA Speer SG73P-2399228.pdf Thick Film Resistors - SMD 2200 Ohms, 0.25W, 0402