Продукція > KOA SPEER > SG73P2ATTD681J
SG73P2ATTD681J
SG73P2ATTD681J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 680ohm 5% 200ppm Anti-Pulse
на замовлення 123 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук