SG73P2ATTD755J
SG73P2ATTD755J KOA Speer Electronics, Inc.
SG73P.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: RES 7.5M OHM 5% 1/2W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 7.5 MOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 7.5M OHM 5% 1/2W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 7.5 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG73P2ATTD755J SG73P2ATTD755J Виробник : KOA Speer Electronics, Inc. SG73P.pdf Description: RES 7.5M OHM 5% 1/2W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 7.5 MOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
SG73P2ATTD755J SG73P2ATTD755J Виробник : KOA Speer SG73P-1108936.pdf Thick Film Resistors - SMD 0.25W 7.5Mohm 5% 200ppm Anti-Pulse