Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP3R60F
SG73S1ETTP3R60F
SG73S1ETTP3R60F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 3.6ohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук