Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD4703F
SG73S2ATTD4703F
SG73S2ATTD4703F KOA Speer
KOA_Speer_SG73S_9424.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 470Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук